פסטיבל הקולנוע החברתי ה-4

הסרטים

יום ראשון 18.11, 19:00
יום שני 19.11, 10:00
יום שני 19.11, 17:00
יום שני 19.11, 21:00
יום שלישי 20.11, 14:00
יום שלישי 20.11, 17:00
יום שלישי 20.11, 17:00
יום שלישי 20.11, 19:00
יום שלישי 20.11, 20:00
יום שלישי 20.11, 20:00
יום שלישי 20.11, 21:30
יום רביעי 21.11, 20:00
יום רביעי 21.11, 22:00
יום חמישי 22.11, 10:00
יום חמישי 22.11, 20:00
יום חמישי 22.11, 20:00

התוכניה

יום א' 18/11/18

12:00 זכות הצעקה: פרקים במחאה ישראלית
תיעודי | אורי רוזנווקס | ישראל 2018 | 103 | עברית | שיחה עם יוצר הסדרה בתום ההקרנה | בית הנוער – רח' חנה סנש 27, לוד

19:00 פרא אציל – הקרנת טרום בכורה
עלילתי | מרקו כרמל | ישראל 2018 | 94 דקות | עברית | הקרנה בנוכחות הבמאי | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

יום ב' 19/11/18

10:00 מוטלים בספק
עלילתי | אלירן אליה | ישראל 2017 | 88 דקות | עברית | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

10:00 פיגומים
עלילתי | מתן יאיר | ישראל 2017 | 94 דקות | עברית | אשכול פיס אורט – בן חמו 5, לוד

17:00 הקדמונים
אנימציה | ילדים | ניק פארק | ארה"ב 2018 | 89 דקות | אנגלית | מדובב לעברית | מתנ"ס גני אביב – רח' הארבע 4, לוד

19:00 לדיאן יש את הצורה הנכונה
עלילתי | פביאן גורז'אר | צרפת 2017 | 87 דקות | צרפתית | תרגום לעברית | הרצאה בנושא פונדקאות בתום ההקרנה | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

21:00 אמת נזילה
עלילתי | קרולינה ג'בור | ברזיל 2017 | 90 דקות | פורטוגזית | תרגום לעברית | מעגלי שיח בנושא בניית שיח פתוח בין הורים לילדים למורים בתום ההקרנה | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

יום ג' 20/11/18

14:00 שרוכים
עלילתי | ינקול גולדווסר | ישראל 2018 | 98 דקות | עברית | מעגלי שיח עם מחלקת רווחה בתום ההקרנה | דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

17:00 בייבי בוס
אנימציה | ילדים | טום מקגראת' | ארה"ב 2017 | 97 דקות | מדובב לערבית | מתנ"ס שיקאגו – רח' מחנות קפריסין 6, לוד

17:00 מפלצות בשלג
ילדים אנימציה | ארצות הברית | 2018 | 96 דקות | מדובב עברית | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

19:00 סיפור אחר
עלילתי | אבי נשר | ישראל 2018 | 112 דקות | עברית | שיח בנושא יחסי חרדים חילונים בתום ההקרנה | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

20:00 יפני אסלי
עלילתי | מחמוד כארים | מצרים 2017 | 96 דקות | ערבית | מתנ"ס שיקאגו – רח' מחנות קפריסין 6, לוד

20:00 שתיקה רועמת
עלילתי | לארס קראומה | גרמניה 2018 | 111 דקות | גרמנית | תרגום לעברית | שיחה בנושא אקטיביזם חברתי בתום ההקרנה | בית הנוער – רח' חנה סנש 27, לוד

21:30 צעיף של כוכבים
עלילתי | אראיל כהן | ישראל 2018 | 110 דקות | עברית | הקרנה לנשים בלבד | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

יום ד' 21/11/18

20:00 עץ תאנה
עלילתי | עלמוורק דוידיאן | ישראל, גרמניה, צרפת 2018 | 93 דקות | אמהרית | תרגום לעברית | 19:00 – מופע סטנד-אפ של שלמה בייבי בייבי לפני ההקרנה | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

20:00 מעשה בחמישה משוררים
תיעודי | אלון לוי | ישראל 2018 | 58 דקות | עברית | שיחה עם יוצר ומשתתפי הסדרה בתום ההקרנה | ספריה עירונית "לדורות" – שד' דוד המלך 20, לוד

22:00 קיץ
עלילתי | קיריל סרברניקוב | רוסיה 2018 | 126 דקות | רוסית | תרגום לעברית | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

יום ה' 22/11/18

10:00 עובדים על זה
תיעודי | תומר וברק הימן | ישראל 2018 | 48 דקות | עברית | שיחה עם יוצרי הסדרה בתום ההקרנה | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

12:00 עובדים על זה
תיעודי | תומר וברק הימן | ישראל 2018 | 48 דקות | עברית | שיחה עם יוצרי הסדרה בתום ההקרנה | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

20:00 שחור על לבן
עלילתי | ספייק לי | ארה"ב 2018 | 128 דקות | אנגלית | תרגום לעברית | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

20:00 הבלתי רשמיים
עלילתי | אלירן מלכה | ישראל 2018 | 92 דקות | עברית | מונגש לאנשים עם מוגבלויות: כבדי ראייה ושמיעה

אירועים ותחרויות

18/11/18 | 19:00 ערב פתיחה חגיגי בנוכחות יוצר הסרט מרקו כרמל וראש העיר יאיר רביבו | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

19/11/2018 | 19:00 תחרות סרטים "הולילוד" – סרטי מקור של נוער | הופעת תזמורת חיה שתנגן פסקולים מהסרטים | אשכול פיס אורט – בן חמו 5, לוד

21/11/18 | 19:00 מופע סטנד-אפ של שלמה בייבי בייבי | מתנ"ס דנוור – רח' דיזראעלי 13, לוד

22/11/18 | 19:00 תחרות סרטים " קצר ובועט" וטקס הענקת פרסים לשני הסרטים הזוכים | בית הנוער – רח' חנה סנש 27, לוד

22/11/18 | 19:30 תחרות "אות האקטיביסט החברתי" – טקס הענקת פרסים לארבעת הזוכים | בית הנוער – רח' חנה סנש 27, לוד

צרו קשר

סגירת תפריט