פסטיבל הקולנוע החברתי ה-5

23-27/02/2020

הסרטים

יום ראשון 23.02, 19:00
יום ראשון 23.02, 09:00
יום ראשון 23.02, 11:00
יום שני 24.02, 09:00
יום שני 24.02, 20:00
יום שלישי 25.02, 13:00
יום שלישי 25.02, 21:00
יום שלישי 25.02, 20:00
יום שלישי 25.02, 09:00
יום שלישי 25.02, 17:00
יום רביעי 26.02, 22:30
יום רביעי 26.02, 20:00
יום רביעי 26.02, 21:00
יום רביעי 26.02, 17:00
יום רביעי 26.02, 19:00
יום חמישי 27.02, 13:00
יום חמישי 27.02, 18:00
יום חמישי 27.02, 20:00
יום חמישי 27.02, 09:00
יום שישי 28.02, 13:00

התוכניה

יום א' 23/02/2020

09:00 בגרות
תיעודי | ישראל | 2018 | 70 דקות | עברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

11:00 פתח את הפה
תיעודי | 2018 | 58 דקות | עברית, ערבית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

19:00 חיים אחרים
עלילתי | ארה"ב | 2019 | 97 דקות | אנגלית | תרגום לעברית | היכל התרבות, רח' קפלן 2, לוד

יום ב' 24/02/2020

09:00 טהורה לעד
תיעודי | ישראל | 2016 | 45 דקות | עברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

11:00 חלום ירושלים
תיעודי | ישראל / אתיופיה | 2016 | 52 דקות | עברית, אמהרית, תיגרינית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

17:00 קונג פו פנדה 3
אנימציה | ארה"ב | 2018 | 95 דקות | מדובב לערבית | מתנ"ס שיקגו, רח' מחנות קפריסין 6, לוד

20:00 המועמדת המושלמת
עלילתי | ערב הסעודית | 2018 | 101 דקות | ערבית | תרגום לעברית | מתנ"ס שיקגו, רח' מחנות קפריסין 6, לוד

20:00 כרמן ולולה
עלילתי | ספרד | 2018 | 103 דקות | ספרדית | תרגום לעברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

22:00 נפילת אימפריית הכסף
עלילתי | קנדה | 2018 | 127 דקות | אנגלית, צרפתית קנדית | תרגום לעברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

יום ג' 25/02/2020

09:00 פרא
תיעודי | ישראל | 2018 | 60 דקות | עברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

13:00 עיניים שלי
עלילתי | ישראל / אתיופיה | 2016 | 52 דקות | עברית, אמהרית, תיגרינית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

17:00 סרט לגו 2
אנימציה | ילדים | ארה"ב | 2019 | 107 דקות | מדובב לעברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

19:00 מחילה
עלילתי | ישראל | 2019 | 105 דקות | עברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

21:00 מחילה
עלילתי | ישראל | 2019 | 105 דקות | עברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

21:00 הצלילה
עלילתי | ישראל | 2018 | 92 דקות | עברית | אשכול הפיס (ליד תיכון אורט), רח' אהרון בן חמו 5, לוד

יום ד' 26/02/2020

09:00 הסוסיתא של הרצל
תיעודי | ישראל | 2019 | 84 דקות | עברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

13:00 הסיפור של טרודה
תיעודי | ישראל | עברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

17:00 אבא אווזה
אנימציה | ילדים | ארה"ב/סין | 2018 | 82 דקות | מדובב לעברית | מתנ"ס דנוור, רח' דיזרעאלי 13, לוד

17:00 המתיקות שבבטן
עלילתי | אתיופיה | 2019 | 110 דקות | אמהרית | תרגום לעברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

20:00 גאולה
עלילתי | ישראל | 2018 | 104 דקות | עברית | מתנ"ס דנוור, רח' דיזרעאלי 13, לוד

21:00 עלובי החיים
עלילתי | צרפת | 2020 | 104 דקות | צרפתית | תרגום לעברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

22:30 סקין
עלילתי | ארה"ב | 2018 | 120 דקות | אנגלית | תרגום לעברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

יום ה' 27/02/2020

09:00 סולחה
תיעודי |ישראל | 2016 | 63 דקות | ערבית | תרגום לעברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

13:00 2040
תיעודי | אוסטרליה | 2018 | 97 דקות | אנגלית | תרגום לעברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

18:00 קולות רקע
עלילתי | ישראל | 2018 | 88 דקות | עברית, רוסית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

20:00 ימים נוראים
עלילתי | ישראל | 2019 | 124 דקות | עברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

יום ו' 28/02/2020

13:00 לא פה לא שם
עלילתי | ישראל | 2016 | 105 דקות | ערבית/עברית | סנש 27 (בית הנוער הישן), רח' חנה סנש 27, לוד

צרו קשר

סגירת תפריט